AUTOKLUB  V  AČR  SLANÝ

 

TERMÍNY KONÁNÍ TRÉNINKOVÝCH CAMPŮ – SLANÝ SPEEDWAY ACADEMY 2021

TERMÍNY Speedway Mini Cup - bude doplněno

BŘEZEN

DUBEN

KVĚTEN

ČERVEN

ČERVENEC

ZÁŘÍ

ŘÍJEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sraz na stadionu 09.00 hod. -  Zahájení tréninků v 10.00 hod.


 

Kalendář závodů- rok 2021 - stadion  AK Slaný

Jednotlivé akce budou upřesněny po doplnění kalendáře o termíny závodů družstev
 
Sobota 24.dubna :

   Přebor ČR jednotlivců - Pohár AČR

    + MČR juniorů jednotlivců tř.250 ccm

       MČR 125ccm  -krátká dráha

 

Sobota 22.května :

 -    Memoriál A.Vildeho   

+ MČR juniorů 125 ccm - klasická dráha    

   

Čtvrtek 2. září :

 Závod MMČR Extraligy družstev 
 

Sobota  18.září :

 : Evropská série - závod dvojic mládeže 250 ccm

+MČR juniorů 125 ccm - klasická dráha

                        10:00 hod. :         MČR 125 ccm malá dráha

 

Neděle 19. září :

 10:00 hod. :  M MČR  juniorů  jednotlivců  tř.250 ccm       

                                

Středa 25. srpna :

   Mezinárodní MČR dvojic 


Slaný Speedway Academy:
   10:00 hod. 

 ???  2021

( bude upřesněno )

 

Závody Speedway Mini Cup - malá dráha:

  Středa  21.4.,  5.5., 19.5. 2021

vždy 17.00 hod.


*-*-*-*-*-*-*--*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*

 

 

KALENDÁŘ ZÁVODŮ PRO ROK  2021 - souhrn závodů

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

08. 09.          Plzeň                     

28. 09.           Březolupy                 

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ – POHÁR AČR

17. 04.           Plzeň

24. 04.           Slaný

09. 06.           Pardubice

20. 06.           Chabařovice

10. 07.           Kopřivnice

17. 07.           Liberec

24. 07.           Plzeň

01. 09.           Pardubice

04. 10.           Praha

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV - EXTRALIGA:

21.7.               Pardubice

  3.8.               Liberec

  2.9.               Slaný

21.9.               Praha 

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC

25. 08.           Slaný

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ

25. 04.           Kopřivnice

04. 05.           Praha

16. 05.           Divišov

28. 07.           Pardubice                   

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

11. 09.           Kopřivnice

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA DLOUHÉ DRÁZE

19. 06.           Mariánské Lázně

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA LEDOVÉ DRÁZE

 

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV NA LEDOVÉ DRÁZE

 

Termíny a lokace mohou být u MČR na ledové dráze jednotlivců i družstev doplněny. Uvedeni jsou pořadatelé, kteří projevili zájem s pořádáním podniku, ale pouze v případě kdy budou povoleni diváci.

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 250 CCM

10. 04.           Praha

24. 04.           Slaný

15. 05.           Pardubice

29. – 30. 05.  Žarnovica

09. 06.           Pardubice

15. 08.           Divišov

01. 09.           Pardubice

11. 09.           Liberec

19. 09.           Slaný

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KLASICKÉ DRÁZE

17. 04.           Plzeň

15. 05.           Divišov

22. 05.           Slaný

29. 05.           Chabařovice

17. 07.           Liberec

24. 07.           Plzeň

01. 09.           Pardubice

18. 09.           Slaný

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KRÁTKÉ DRÁZE

24. 04.           Slaný

16. 05.           Divišov

12. 06.           Plzeň

19. 06.           Mariánské Lázně

20. 06.           Chabařovice

18. 09.           Slaný     

dodatečně      Praha

dodatečně      Praha

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FLAT TRACK

16. 04.           Pardubice          

17. 04.           Svitavy

08. 05.           Březolupy

29. 05.           Chabařovice

12. 06.           Plzeň

20. 06.           Mariánské Lázně – není zatím potvrzeno

10. 07.           Kopřivnice

14. – 15. 08.  Divišov (dva závody, první TT)

11. 09.           Liberec

16. 10.           Svitavy

VOLNÉ ZÁVODY

10. 04.           Volný závod                                                            Praha

15. 05.           Závod Evropské série 250 ccm (bude potvrzeno)        Pardubice

22. 05.           Memoriál A. Vildeho                                              Slaný

31. 08.           Pohár přátelství                                                       Praha       

11. 09.           Volný závod veteránů - EVS                                      Mariánské Lázně

12. 09.           51. Tomíčkův memoriál                                             Praha

18. 09.           Závod Evropské série 250 ccm (bude potvrzeni)  Slaný

02. 10.           47. Zlatá stuha juniorů                                             Pardubice

03. 10.           73. Zlatá přilba                                                        Pardubice

09. 10.           Matulův memoriál                                                    Kopřivnice

16. 10.           Volný závod (Macec cup) (bude potvrzen)                  Pardubice